Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

2019-05-08

21-24.05 Oklejanie i pakowanie książek Koninko/Poznań STAWKA 19 zł br/h - dojazd własny

Sklep

Data: od 21-05-2019 do 24-05-2019
Godzina: 08:00
Miasto: Poznań (Wielkopolskie)
Adres:

Szczegóły

Termin zlecenia:

21-24.05.2019

Zakres zadań:

hologramowanie/oklejanie książek

pakowanie książek

• przygotowanie do wysyłki

Wymagania:

• umiejętności manualne

• precyzja w wykonywanym zadaniu

Stawka:

19,00 zł/h brutto dla wszystkich zleceniobiorców.

Czas trwania:

Zlecenie rozpoczyna się o godzinie 8:00 (ok 8-10h)

Dojazd transportem publicznym:

Autobus nr 511/512 z przystanku Piaśnicka/Kurlandzka

Jesteś tu pierwszy raz?

  1. Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto.
  2. Zapisz się na zlecenie (lista podstawowa lub rezerwowa).
  3. Wykonaj wszystkie szkolenia i testy online.
  4. Podpisz umowę online.

Dodatkowe informacje:

Pamiętaj, aby zabrać odpowiedni strój (pełne buty zakrywające całą stopę i długie spodnie), dowód osobisty.

Brak możliwości zgłaszania zastępstw.

Dostępność konsultantów:

Specjaliści pracują od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 17:00.

Dane kontaktowe Specjalistów podane są na dole strony.

Kontakt do konsultanta

Paweł Mikołajczyk 505195843 pawel.mikolajczyk@strefajob.pl

Sandra Walkowiak 505507051 sandra.walkowiak@strefajob.pl

Julia Sobkowiak 517811271 julia.sobkowiak@strefajob.pl

Natalia Pilarska (konsultant dyżurujący w godz. 17-22 – WYŁĄCZNIE w sprawach bieżących inwentaryzacji) 512 100 392 natalia.pilarska@strefajob.pl

Anna Garbacka 512095401 anna.garbacka@strefajob.pl