Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

2019-02-05

Nabór dla liczących Katowice Kaufland

Sklep

Data: 23-02-2019
Godzina: 23:59
Miasto: Katowice (Śląskie)
Adres:

Szczegóły

brak danych

Kontakt do konsultanta

Dominika Gorzędowska 504801458 dominika.gorzedowska@strefajob.pl

Magdalena Danaj 517016244 magdalena.danaj@strefajob.pl

Justyna Czepowska justyna.czepowska@strefajob.pl

Paulina Nawrot 505195873 paulina.nawrot@strefajob.pl

Natalia Pilarska (konsultant dyżurujący w godz. 17-22 – WYŁĄCZNIE w sprawach bieżących inwentaryzacji) 512 100 392 natalia.pilarska@strefajob.pl

Martyna Wiśniewska 504179602 martyna.wisniewska@strefajob.pl

Joanna Rosiak 513872325 joanna.rosiak@strefajob.pl

Marta Przespolewska 507952543 marta.przespolewska@strefajob.pl

Ewelina Rusin 507216211 ewelina.rusin@strefajob.pl