Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

2019-01-25

Inwentaryzacja Kaufland Sabinov - wyjazd z Tarnowa + PREMIA 20 ZŁ BRUTTO

Sklep

Data: 26-02-2019
Godzina: 20:30
Miasto: Katowice (Śląskie)
Adres: Bernolákova 1

Szczegóły

Zakres zadań:

Liczenie asortymentu w sklepie za pomocą skanera.


Czas trwania:

4-12h. w zależności od szybkości pracy zespołu i liczby audytorów. O zakończeniu inwentaryzacji decyduje kierownik ISP. Gwarantowane wynagrodzenie za minimum 8 godzin pracy niezależnie od czasu trwania inwentaryzacji.


Stawka:

22,00 zł/h brutto

Wynagrodzenia wypłacane są po zliczeniu wszystkich godzin z miesiąca i wypłacane do 15stego kolejnego miesiąca


PREMIA ZA WYJAZD*

Wybierasz się na inwentaryzację wyjazdową? Nie tylko zorganizujemy Ci transport, ale też dorzucimy 20 zł premii!


Dodatkowe informacje:

Pamiętaj, aby zabrać odpowiedni strój (pełne buty zakrywające całą stopę i długie spodnie), dowód osobisty oraz wydrukowany identyfikator.

Wymagana aktualna karta EKUZ (Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego)


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu ze Specjalistami

Szczegóły wyjazdu:

Data wyjazdu: 26-02-2019

Godzina w trakcie ustalania

Miasto: Tarnów (Małopolskie)
Miejsce zbiórki: w trakcie ustalania

Informacje dodatkowe:

Godzina 23:59 oznacza, że godzina wyjazdu jest w trakcie ustalania i zostanie możliwie jak najszybciej zaktualizowana.

Kontakt do konsultanta

Dominika Gorzędowska 504801458 dominika.gorzedowska@strefajob.pl

Magdalena Danaj 517016244 magdalena.danaj@strefajob.pl

Magdalena Karolczyk 517811249 magdalena.karolczyk@strefajob.pl

Justyna Czepowska justyna.czepowska@strefajob.pl

Paulina Nawrot 505195873 paulina.nawrot@strefajob.pl

Natalia Pilarska (konsultant dyżurujący w godz. 17-22 – WYŁĄCZNIE w sprawach bieżących inwentaryzacji) 512 100 392 natalia.pilarska@strefajob.pl

Joanna Rosiak 513872325 joanna.rosiak@strefajob.pl

Ewelina Rusin 507216211 ewelina.rusin@strefajob.pl