Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

2018-10-29

Racibórz- wykładanie towaru od 2 do 30 listopada

Sklep

Data: brak danych
Godzina: brak danych
Miasto: Racibórz (Śląskie)
Adres: ul. Opawska 18

Szczegóły

- umowa zlecenia, stawka godzinowa 15 zł brutto/h

- możliwość pracy w godzinach otwarcia sklepu

- możliwość dalszej współpracy przy podobnych zleceniach

- oferta pracy dodatkowej

Zadania:

- wykładanie towaru na półki

- drobne prace porządkowe

- lekka praca fizyczna

- inne prace zlecone przez kierownika sklepu

Nasze oczekiwania:

- aktualna książeczka Sanepid

- zaangażowanie

- dyspozycyjność do końca listopada

- chęć do pracy

- ukończone 18 lat

Lokalizacja do uzgodnienia telefonicznie 513872276

Kontakt do konsultanta

Urszula Dąbrowska 690481197 urszula.dabrowska@aheadpro.pl

Beata Kotwica 513872276 bkotwica@strefajob.pl

Svitlana Iakovenko 502659739 siakovenko@strefajob.pl

Monika Cudzik 502298358 mcudzik@job-impulse.pl

Magdalena Wons 513872325 mwons@job-impulse.pl