Ta strona korzysta z ciasteczek, aby 艣wiadczy膰 us艂ugi na najwy偶szym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, 偶e zgadzasz si臋 na ich u偶ycie.

2018-09-05

Prace pomocnicze w Biedronce

Sklep

Jeronimo Martins

Data: brak danych
Godzina: brak danych
Miasto: Katowice (艢l膮skie)
Adres:

Szczeg贸艂y

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownik贸w do wykonywania prac pomocniczych w dyskontach spo偶ywczych

Miejsce pracy: Tarnowskie G贸ry, Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda 艢l膮ska

nr ref. PP/082018/艢l膮sk/MOCU

- umowa zlecenia, stawka godzinowa 13,70 z艂 brutto/h

- mo偶liwo艣膰 pracy w godzinach otwarcia sklepu聽

- mo偶liwo艣膰 dalszej wsp贸艂pracy przy podobnych zleceniach

- oferta pracy dodatkowej

Zadania:

- wyk艂adanie towaru na p贸艂ki

- drobne prace porz膮dkowe

- lekka praca fizyczna

- inne prace zlecone przez kierownika sklepu

Nasze oczekiwania:

- aktualna ksi膮偶eczka Sanepid

- zaanga偶owanie

- dyspozycyjno艣膰 do ko艅ca sierpnia

- ch臋膰 do pracy

- uko艅czone 18 lat

Kontakt do konsultanta

Beata Kotwica 513872276 bkotwica@strefajob.pl

Monika Cudzik 502298358 mcudzik@job-impulse.pl

Magdalena Wons 513872325 mwons@job-impulse.pl

Sylwia Sza艅ska 503-901-177 sszanska@strefajob.pl