Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Opinion - prace pomocnicze w drukarni 14 i 15 kwiecień 2018

Sklep

Opinion

Data: brak danych
Godzina: brak danych
Miasto: Gliwice (Śląskie)
Adres: ul. Leonarda da Vinci 12

Szczegóły

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników pomocniczych w drukarni Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

Nasza oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- praca 14.04.2018r. -15.04.2018r.

- atrakcyjna stawka 15 zł brutto/h

Zadania:

- prace pomocnicze przy pracach drukarskich

- foliowanie, zaklejanie i etykietowanie przygotowanych kartonów do wysyłki

- utrzymanie porządku w wyznaczonym obszarze

Nasze oczekiwania:

- dyspozycyjność w godzinach od 6:00-18:00/ 18:00-6:00

- zdolności manualne

- dokładność, punktualność, odpowiedzialność

Kontakt do konsultanta

Beata Kotwica 513872276 bkotwica@strefajob.pl

Svitlana Iakovenko 502659739 siakovenko@strefajob.pl

Monika Cudzik 502298358 mcudzik@job-impulse.pl

Magdalena Wons 513872325 mwons@job-impulse.pl

Marta Sokołowska-Karaś 797832543 mkaras@strefajob.pl