Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Katowice – prace pomocnicze na magazynie 09.04-26.04.2018r.

Sklep

Opinion

Data: od 09-04-2018 do 26-04-2018
Miasto: Katowice (Śląskie)
Adres: Wiązowa 5

Szczegóły

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników pomocniczych na Magazynie w Katowicach

Miejsce pracy: Katowice

Nasza oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- praca na dni od 09.04 do 26.04 (włącznie)

- stawka 15 zł brutto/h

Zadania:

- prace pomocnicze na magazynie

- wiercenie otworów w płytach

- układanie płyt na paletach

Nasze oczekiwania:

- dyspozycyjność w godzinach od 07:00-15:00

- zdolności manualne

- dokładność, punktualność, odpowiedzialność

Kontakt do konsultanta

Beata Kotwica 513872276 bkotwica@strefajob.pl

Svitlana Iakovenko 502659739 siakovenko@strefajob.pl

Monika Cudzik 502298358 mcudzik@job-impulse.pl

Magdalena Wons 513872325 mwons@job-impulse.pl