Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Krok 1 ZAŁÓŻ KONTO

Aby zapisać się na zlecenie musisz najpierw założyć konto. Aby to zrobić, zarejestruj się na platformie, a następnie zaloguj na swoje konto. Uzupełnij swój profil, aby otrzymywać oferty zleceń i pracy odpowiadające Twoim kwalifikacjom i preferencjom.

Krok 2 WYSZUKAJ OFERTĘ

Przeszukaj oferty zleceń w Twoim regionie za pomocą wyszukiwarki lub interaktywnej mapki.Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi zlecenia, a w przypadku zainteresowania ofertą kliknij „Zapisz się”.

Krok 3 PRZEJDŹ SZKOLENIA

Jeśli chcesz podjąć wybrane zlecenie po raz pierwszy, system przeniesie Cię do ścieżki wdrożeniowo-szkoleniowej, którą musisz przejść pomyślnie, by móc kontynuować zapisy.

Krok 4 IDŹ DO PRACY!

Jeśli pozytywnie zakończyłeś wszystkie szkolenia i uzupełniłeś wymagane dokumenty, gratulacje! Oznacza to, że idziesz z nami do pracy. W najbliższym czasie na Twoim koncie w zakładce DOKUMENTY pojawi się umowa zlecenia, którą musisz zaakceptować, aby dokończyć proces rekrutacji.